Stikla pakešu tonēšana

Slider

Stiklu tonēšana mūsdienās liela nozīme tiek piešķirta nevainojamam ēku, kotedžu, paviljonu, ofisu, veikalu un restorānu interjeru ārējam izskatam. Plēvju segumi, ko izmanto mūsu uzņēmums, nodrošina netikai prestižu ēku dizainu, piešķirot tām neatkārtojamu individualitāti un ārējo izskatu, bet arī apmierina visas patērētāja funkcionālās prasības.

Saules aizsargājošās plēves
Saules aizsargājošo plēvju uzstādīšana ļauj izvairīties no telpas pārkarsēšanās vasaras laikā, nodrošinot ekonomiskāku kondicionēšanu un samazinot saules gaismas ieplūšanu (kas, savukārt, samazina atstarošanu un mirgu), un radīt vienpusējas redzamības efektu.

Dekoratīvās plēves
Plēves seguma izmantošana ir ievērojami lētāka nekā darbietilpīga zīmējumu uzklāšanas tehnika uz stikla, pie tam plēves izmantošanas priekšrocība ir tās spējā pasargāt stiklu postījuma gadījumā. Bagātīgs zīmējumu un krāsu klāsts paver plašas iespējas dizaineru risinājumos, noformējot telpu interjerus. Dekoratīvo plēvju uzstādīšana uz stikla starpsienām ierobežotās platībās ļaus radīt zonas, kas ir dažādas pēc savas funkcionalitātes, kā arī nepieciešamo telpu stilu. Baltas matētas, sudraba matētas un bronzas matētas plēves kombinācija ar dažādām tonētām plēvēm ļauj izveidot jebkādas nokrāsas, nepieciešamas interjera noformēšanai.

Priekšrocības:
nepieciešamā telpas stila radīšana;
zonu, dažādu pēc funkcionalitātes, radīšana ierobežotās platībās;
stiklu nostiprināšana;
izvairīšanās no tādas parādības kā lauskas.
Cenas pēc vienošanās!

Pasūtīšana un konsultācijas pa tālruni 2-588-20-20

Aizsargplēve
Защитная пленкаAizsargplēvju priekšrocības:
Plēves ir izturīgas pret stipriem mehāniskajiem spiedieniem, sakarā ar ko tiek absorbēta lielākā daļa triecienviļņa enerģijas;
Pat ja stikls ieplaisā, tas paliek rāmī, tā šķembas nenoslāņojas no plēves un cilvēku veselībai un īpašumam netiek nodarīti nekādi postījumi;
Gadījumā, ja stikls tomēr izkrīt no rāmja, tā lauskas paliek uz plēves, kuru var salikt kopā ar saplaisājušo stiklu, un zaudējumi ir minimāli.
Triecienizturīgie stikli
Aizsargstiklojums ir paredzēts cilvēku, preču un materiālo vērtību aizsargāšanai. Parasti tas tiek uzstādīts logu un vitrīnu starpailēs ar mērķi novērst iekļūšanu telpās. Gadījumā, kad tiek uzstādīts jebkuras pakāpes aizsargstiklojums, citi spēka elementi, tādi kā restes, žalūzijas, aizvirtņi u.c., var tikt neuzstādīti.

Cenas pēc vienošanās!

Pasūtīšana un konsultācijas pa tālruni 2-588-20-20