Aizsargplēve PPF

 

JAUNĀS PAAUDZES POLIURETĀNA AIZSARGPLĒVE
Augstas efektivitātes caurspīdīga poliuretāna plēve ar pašatjaunojošo slāni, kas izstrādāta transportlīdzekļu virsmas aizsardzībai pret mehāniskiem bojājumiem, skrāpējumiem un jebkādas ārējās iedarbības.
Šī ir viena no labākajām poliuretāna plēvēm, kas tiek izmantota automobiļu virsbūves un interjera elementu aizsardzībai, plēve nodrošina lielisku aizsardzību un nemaina virsmas izskatu, bet var arī uzlabot to.
Poliuretāna plēvi var izmantot iekšējai un ārējai aplīmēšanai, lai saglabātu automašīnas vai jebkuras aplīmētas virsmas izskatu. Plēve ir vienkārša izmantošanā, saglabā virsmas spīdumu, kā arī ir noturīga pret dzeltēšanu un krāsošanu ar marķieri un aerosola krāsām. Plēve izturīga pret augstām temperatūrām un tai piemīt pašattīrīšanās spēja apkopes ērtībai.

IZTURĪBA
PPF plēve ir 200 mikronu bieza, tas garantē lielisku lakota pārklājuma aizsardzību pret akmeņiem, grants, bojājumiem pēc sīkām sadursmēm u.tml.

UZSTĀDĪŠANAS ĒRTUMS
Pateicoties savai elastībai, ar plēvi iespējams aplīmēt jebkuras sarežģītības detaļas, bez krokām un pēdām.

PAŠATJAUNOŠANĀS
Skrāpējumi parādās uz jūsu auto virsbūves ikdienas ekspluatācijas laikā, no nekvalitatīvas mazgāšanas, lielveikalu stāvvietās, no krūmiem nomalēs, un t.t. Visi skrāpējumi pazudīs no PPF virsmas pateicoties pašatjaunošanas, pašsadzīšanas efektam. Skrāpējumi pazūd bez temperatūru ietekmes.

NOTURĪBA
PPF saglabās jūsu auto spožumu pateicoties pastiprinātai UV aizsardzībai. Ražotāji sniedz ilgstošu garantiju attiecībā uz dzeltēšanu un plaisāšanu.